23-02-2024

Lista kandydatów zakwalifikowanych do II etapu rekrutacji do I klasy Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Golczewie

Poniżej publikujemy plik zawierający protokół z I etapu postępowania rekrutacyjnego oraz listę kandydatów zakwalifikowanych do II etapu.

21-02-2024

"POROZMAWIAJMY O ZDROWIU I NOWYCH ZAGROŻENIACH"

Uczniowie klasy 5b Mieczysław Zieliński, Mikołaj Szymanowski przygotowali dla wszystkich uczniów klas IV- VII prezentację pt: „Koleżeństwo i Relacje w klasie”.
      W ramach projektu będą  prezentować swoją pracę w każdej klasie, mając na uwadze zasady właściwego zachowania i postępowania. W swojej prezentacji uczniowie postawili na umiejętność podejmowania decyzji, tych właściwych, poczucie odpowiedzialności nie tylko za siebie, zapobiegania niewłaściwym sytuacjom, oraz rozsądne zachowania unikające problemowych zachowań.
Empatia i zrozumienie nie jest im obce i z takim przesłaniem kierują się do wszystkich kolegów i koleżanek w szkole. Wspaniały dobór tematu.

21-02-2024

konkurs plastyczny Spacer po Golczewie

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym

Spacer po Golczewie