11-06-2024

Jedziemy do stolicy

Uczniowie naszej szkoły w dniach 5-7. czerwca 2024 roku udali się na wycieczkę do Warszawy. Tuż po przyjeździe, rozpoczęliśmy zwiedzanie miasta od Muzeum Powstania Warszawskiego. Znajdujące się tam ekspozycje oddawały atmosferę powstańczej Warszawy, pokazały 63 dni walki, trudu i łez walczącej stolicy. Nie lada przeżyciem stało się zwiedzanie Stadionu Narodowego na dzień przed meczem towarzyskim Polska – Ukraina. Wchodząc na trybuny i podziwiając murawę mogliśmy poczuć emocje, które wypełniają stadion podczas gry. Dowiedzieliśmy się o bogatej historii polskiego sportu, zajrzeliśmy również do szatni piłkarskiej.

10-06-2024

PODSUMOWANIE XXXIII EDYCJI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY 2024

Jak co roku uczniowie  naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu KANGUR  MATEMATYCZNY 2024.  Celem konkursu jest propagowanie kultury matematycznej w jak najszerszych kręgach uczniów szkół wszystkich typów. Konkurs miał charakter jednorazowego testu. W ciągu 75 minut uczniowie zmagali się z zadaniami o różnym stopniu trudności.

06-06-2024

MOVE Week

MOVE Week to coroczne globalne wydarzenie promujące korzyści wynikające z aktywnego stylu życia i regularnej aktywności fiizycznej.

« poprzednie 1 2 3  [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 377   następne »