Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
W związku z sytuacją epidemiczną rozpoczęcie roku szkolnego w naszej szkole odbędzie się w zmienionej formie.
Nie będzie uroczystego apelu.
1 września 2021 r. godz. 9.00 – spotkanie z wychowawcami w klasach
Klasa i numer sali:
0a - 2
0b - 3
Ia – 4 Ib – 6 IIa – 8 IIb – 10 |
IIIa – 1 IIIb - 9 IVa – 311 IVb – 113 |
Va – 216 Vb – 309 VIa – 109 VIIa - 214 |
VIIb – 308 VIIc – 115 VIId – 222 VIIIa - 215 |
VIIIb – 212 VIIIc – 112 VIIId – 314 |
- Uczniowie klas zerowych w obecności tylko jednego rodzica spotkają się z wychowawcami o godz. 9.00.
- Klasy pierwsze do sali lekcyjnej wchodzą w obecności jednego rodzica.
Rodzice uczniów klas zerowych i pierwszych, wchodząc do szkoły, zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa – zasłonięte usta i nos, dezynfekcja rąk.
- Uczniowie klas II-VIII – do szkoły wchodzą tylko dzieci, rodzice oczekują przed szkołą, zachowując bezpieczną odległość.
- Wszystkich rodziców przebywających na terenie szkoły obowiązują zasady bezpieczeństwa – zasłonięte usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
- Wszyscy uczniowie wchodząc do szkoły w częściach wspólnych noszą maseczkę.
- W szkole trwa remont sal gimnastycznych, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Uczniowie nie mogą przebywać w miejscach wyłączonych z użytkowania. - Dowozy dzieci w dniu rozpoczęcia będą według dotychczasowego rozkładu jazdy autobusów. Odwozy bezpośrednio po zakończeniu spotkań z wychowawcami.
- W autobusie obowiązują maseczki ochronne.
- Plan lekcji dla wszystkich klas zostanie zamieszczony w dzienniku elektronicznym.
- Rodzice uczniów klas pierwszych otrzymają login i hasło dostępu na pierwszym spotkaniu z wychowawcą.
- Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 01 września 2021 r. godz. 8.00.
- Wszelkie zmiany będą zamieszczane na stronie szkoły lub w dzienniku elektronicznym.
- W razie pytań proszę dzwonić do sekretariatu szkoły 91 321 69 96.
Wychowawcy
2021/2022
0a - Danieluk Ewa
0b - Szkutnik Dorota
1a – Baraniak Renata
1b – Rudolf Bogumiła
2a – Pokwapisz Wioletta
2b – Szewernoga Renata
3a – Katowicz Katarzyna
3b – Piotrowska Beata
4a – Maciejewska Joanna
4b – Nadzikiewicz Elżbieta
5a – Katowicz-Stróż Agnieszka
5b – Furza Urszula
6a – Sztukin Joanna
7a – Kapczyńska Anna
7b – Golec Marzena
7c – Bartniczuk Tomasz
7d – Stróż Michał
8a – Dziewulska Małgorzata
8b – Bąbel-Cieśluk Ewelina
8c – Germanowicz Beata
8d – Bociańska Renata