Pasowanie Gimnazjalistów

To już historia

Ślubowanie na Gimnazjalistę w roku szkolnym 2012/2013

Dnia 19.10.2012 r. odbyło się uroczyste nadanie imienia Marii Skłodowskiej-Curie Gimnazjum w Golczewie. Tego dnia odbyło się również uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Uczniowie po raz pierwszy ślubowali na sztandar naszej szkoły.

ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI


Pasowanie na Gimnazjalistę w roku szkolnym 2011/2012

„Semper in altum -  zawsze wzwyż”

      26 października uczniowie klas pierwszych gimnazjum stali się pełnoprawnymi członkami naszej „wielkiej szkolnej rodziny”. Jak to w rodzinie bywa, dowiedzieli się, że obok praw każdy ma także obowiązki, które powinien solidnie wypełniać. Naszym wspólnym obowiązkiem jest przede wszystkim nauka.

         Niech Waszej młodości przyświeca hasło:

„Semper in altum - zawsze wzwyż!

GALERIA


Pasowanie na Gimnazjalistę w roku szkolnym 2010/2011
       W dniu 25 listopada 2010 roku w Gimnazjum przy Zespole Szkół Publicznych w Golczewie, odbyło się pasowanie uczniów klas I na gimnazjalistów.
       W uroczystości wzięli udział pani dyrektor Aldona Kaczmarek, pani wicedyrektor Anna Dorniak, zaproszeni goście, rodzice, uczniowie i nauczyciele. W części oficjalnej pierwszoklasiści otrzymali od pani dyrektor dyplomy gimnazjalistów. Pełnoprawni już gimnazjaliści  podziękowali obecnym osobą za włączenie ich do społeczności uczniowskiej. W drugiej części imprezy uczniowie zaprezentowali część artystyczną.
Uroczystość zakończyła się sesją fotograficzną. Nad całością czuwali wychowawcy klas I w składzie: Marzena Golec, Joanna Pajestka i Jacek Hałuszko. Grono pedagogiczne życzy wszystkim uczniom klas I powodzenia i samych sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym.
      

GALERIA