2015-01-10 22:00:36

Jutro gramy z Jurkiem Owsiakiem!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zbiórki pieniędzy w szczytnym celu. Już od października 2014 r. trwały przygotowania w naszej szkole do 23. Finału WOŚP. Pierwszy krok to założenie sztabu. Następnie po otrzymaniu wniosku o zarejestrowanym sztabie w naszej szkole dokonana została rejestracja wolontariuszy (przygotowanie dokumentacji, zgody opiekunów wolontariuszy, zdjęć i danych osobowych potrzebnych do identyfikatorów, wprowadzenie danych do systemu WOŚP i oczekiwanie na przesyłkę). Organizacja przekazała nam przedmioty, które zostaną wykorzystane w licytacji (kalendarze, koszuli, breloczek, magnes, zegar ścienny, itd.). Wolontariusze uczestniczyli w spotkaniach informacyjnych, gdzie między innymi zapoznawali się z regulaminem kwestowania. Mamy nadzieję, że nasza praca zostanie nagrodzona „pobiciem rekordu z roku ubiegłego, gdzie udało nam się uzbierać 3601,20zł.