2015-06-01 06:05:43

Noc z matematyką i sportem w szkole

Z 29 na 30 czerwca uczniowie klas szóstych spędzili noc w szkole. Nocne zmagania z obliczeniami, składankami logicznymi, sudoku sprawiły wiele trudności. Uczniowie wykazali się talentem plastycznym podczas rysowania potwora matematycznego. Powstały także rymowane wiersze o liczbach i lekcji matematyki. Największą atrakcją były zajęcia sportowe na boisku ORLIK. Po godzinie 23 rozpoczęły się zajęcia na świeżym powietrzu rozgrzewką prowadzoną przez p. Tomasza Bartniczuka i p. Mirosława Kołodzieja. Odbyły się mini rozgrywki piłki nożnej, uczniowie grali w koszykówkę. Zajęcia sportowe odbyły się także w Sali gimnastycznej, gdzie rozegrany został mecz piłki siatkowej. Organizatorkami nocy była p. Wiesława Trepkowska i p. Urszula Szukalska.